Przeskocz do treści

Ogłoszenia parafialne

DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

16 września 2018

1 Przypominamy o dzisiejszych spotkaniach:

- Msza św. o godz. 11.00 z udziałem dzieci kl. III i ich rodziców, po Eucharystii spotkanie
- Msza św. o godz. 15.00 z udziałem młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania i rodziców, po Mszy św. spotkanie
- Msza św. o godz. 15.00 z udziałem pielgrzymów Grupy 15 A, po Mszy św. spotkanie przy ognisku w Siedlanowie

2. Dziś przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pracownikach mass mediów i starajmy się sięgać po prasę katolicką.

3. Dzisiaj także rozpoczęliśmy kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Codziennie pamiętajmy o tej intencji w naszych osobistych i wspólnych modlitwach.

4. W sposób szczególny chcemy zaprosić młodzież do wspólnej modlitwy w dniu jej patrona, św. Stanisława Kostki, we wtorek na Mszy Świętej o godz.18.00. Zapraszamy służbę liturgiczną, schole, pielgrzymów, wszystkich młodych, rodziców, nauczycieli, wychowawców.

5. Dnia 17 września przypada kolejna rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku. Wspominamy wszystkich poległych na Wschodzie, deportowanych i zamęczonych na Syberii i w innych miejscach kaźni. Prosimy miłosiernego Boga o pokój i zgodę między narodami.

6. W sobotę jest organizowana pielgrzymka do Kodnia na Zjazd Apostolatu Złota Róża. Dokładne informacje na tablicy ogłoszeń.

7. W niedzielę o godz. 18.00 spotkanie Rady Ekonomicznej. Zapraszam na plebanię.

8. Dziękujemy naszym przedstawicielom za obecność wczoraj w Łagiewnikach na diecezjalnym dziękczynieniu za 200 lat diecezji siedleckiej.

9. W tym tygodniu odeszła do Pana śp. Janina Kałuszyńska lat 96 z ul. Ogrodowej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie … .