Przeskocz do treści

Złote Gody

✅ 20. par małżeńskich z terenu Miasta Radzyń Podlaski w niedzielę 11 lutego br. świętowało 50 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele Trójcy Świętej, którą zamówił w intencji jubilatów Burmistrz Miasta Jerzy Rębek wraz z pracownikami Urzędu Stanu Cywilnego.

✅ Zebranych powitał ksiądz dziekan Krzysztof Pawelec zaznaczając, jak wielkim świadectwem miłości i wiary dla obecnego pokolenia, są wspólnie przeżyte lata.
✅ Po homilii, jubilaci w obecności najbliższej rodziny jak i zebranych, trzymając się za ręce i patrząc w oczy, odnowili swoje przyrzeczenia małżeńskie.
✅ Dalsze uroczystości przeniosły się do wnętrz Pałacu Potockich, gdzie małżonkowie z rąk Burmistrza Miasta Jerzego Rębka, Przewodniczącego Rady Miasta Adama Adamskiego oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Roberta Mazurka, otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz kwiaty.

✅ W tym dniu nie brakowało serdecznych uśmiechów jak i ciepłych słów, które płynęły od przybyłych na uroczystość członków rodziny, przyjaciół, znajomych oraz przedstawicieli władz samorządowych.

(Dziękujemy za informacje Panu K. Niewęgłowskiemu)