Przeskocz do treści

Fotorelacja z Mszy świętej 4 marca, w czasie której polecaliśmy Bogu ks. Bpa Kazimierza Gurdę oraz ks. Prałata Kazimierza Musieja w dniu ich imienin.
Msza święta została zamówiona przez katechetów oraz wspólnoty parafialne.

Czytaj dalej... "Msza św. w intencji bp. Kazimierza Gurdy i ks. prałata Kazimierza Musieja"

Zamieszczamy wartą uwagi i obejrzenia homilię wygłoszoną 1 marca przez ks. Macieja Majka, ojca duchownego naszego Seminarium, który przyjął zaproszenie i skierował słowo z racji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Warto posłuchać o naszej Ojczyźnie i jej Bohaterach. Dziękujemy Panu Mirosławowi Piasko za materiał.

„Sumą dwóch Ja, jest jedno My”.

Serdecznie zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne dla Małżeństw. Prowadzący ks. Jakub Wyrozębski, student katechetyki na KUL.

Współczesny człowiek ciągle biegnie i goni do przodu, mówiąc często do swoich najbliższych „nie mam czasu!”. Doświadczenie pandemii odsłoniło słabości i pokazało kruche przestrzenie naszego życia. To, co zaczęło mocniej dochodzić do głosu w życiu człowieka to lęk, strach i panika. Pod ich wpływem ludzkie, a przede wszystkim małżeńskie relacje przechodzą trudną próbę, zadając sobie pytanie: „czy to jeszcze ma sens?”.

Rekolekcje ewangelizacyjne mają na celu spojrzenie na swoje życie i małżeństwo nie oczami lęku i kryzysu, ale oczami Jezusa, który zawsze mówi: jestem przy Was i ze Mną dacie radę. Dlatego REKOLEKCJE są momentem zatrzymania. Wyciszenia. Wsłuchania się. Rozmodlenia. Przebaczenia. Błogosławieństwa. Nadziei.

Zapraszamy małżonków, aby zafundowali sobie pobyt w „duchowym spa”, w czasie którym, będzie można odnowić i pogłębić swoją relację z Bogiem i współmałżonkiem.

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst „REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE DLA MAŁŻEŃSTW 09-11.04. 2021 „SumÄ… dwóch Ja, jest jedno My" PROWADZĄCY: KS. JAKUB WYROZĘBSKI DIECEZJALNYDO ZAPISY/INFORMACJE: 696 502 852 -OPIEKA DLA DZIECI -KOSZT 300 ZŁ OD PARY SIEDLANÓW WWW.SIEDLANOW.PL”