Przeskocz do treści

Pielgrzymka do Sankt Petersburga

PIELGRZYMKA DO SANKT PETERSBURGA
14-20.07.2018 r.
1 dzień - Wyjazd z Polski w godzinach rannych na obiadokolację i nocleg do Rygi.
2 dzień - Po śniadaniu zwiedzanie Starego Miasta: kościół św. Piotra z XIII w., Plac Katedralny, Katedrę katolicką, Ratusz i inne. Po południu przejazd na obiadokolację i nocleg do Tallina.
3 dzień - Po śniadaniu zwiedzanie miasta: dolne i górne Stare Miasto, cerkiew Aleksandra Newskiego, gotycka katedra IMMP, średniowieczne obwarowania z basztami. Po południu przejazd na obiadokolację i nocleg do Sankt Petersburga.
4,5,6 dzień - Zwiedzanie Sankt Petersburga: kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Twierdza Pietropawłowska, sobór św. Piotra i Pawła – nekropolie rosyjskich imperatorów, pomnik Piotra I. Sobór Kazanski z cudowna ikoną MB Kazańskiej. Spacer Newskim Prospektem - centrum handlowym i kulturalnym. Zwiedzanie Peterhofu - letniej rezydencji Piotra I, słynącej z fontann, pałaców i ogrodów. Zwiedzanie Ermitażu - najwspanialszej kolekcji dzieł sztuki na świecie. Oglądanie z zewnątrz Pałacu Zimowy. Zwiedzanie Carskiego Sioła - Pałac Katarzyny, wielką komnatę tronową, salę galerii obrazu, jadalnię malinową i rycerską, a w szczególności zrekonstruowaną bursztynową komnatę. Trzeciego dnia, po południu przejazd na obiadokolację i nocleg do Dźwińska.
7 dzień - Po śniadaniu wyjazd do Agłony -największego katolickiego sanktuarium na Łotwie, znanego z cudownego wizerunku Matki Bożej, nazywanej Przewodniczki z Kwiatem i powrót do Polski.

Koszt pielgrzymki: 1700 zł (+ 100 € - bilety wstępu)
Zapewniamy:
- zakwaterowanie : hotele *** - 6 noclegów;
- wyżywienie : 6 śniadań i 6 obiadokolacji;
- wizę turystyczną do Rosji wraz z opłatami ubezpieczenia KL
Wymagania: ważny paszport i zdjęcie do wizy! Zgłoszenia przyjmuje:
Ks. Henryk Szustek - tel. 721-117-000